Recenzie Manuka Health

Pridané: 15. januára 2015

odporucam

Pridané: 14. decembra 2014

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• velmi uciny na rany,dekubity.vyborna chut
  • ziadne

maximalna spokojnost kvality,učinku aj doprravy

Pridané: 7. decembra 2014

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• Uzdravil mi opakujuci zapal mechura.

Super produkt.

Pridané: 29. októbra 2014

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• Veľmi dobré účinky. Pomáha pri zlepšení stavu počas chrípkového obdobia či počas prechladnutia.Treba brať vtedy 3x za deň. Účinky má rýchle. Osvedčil sa u mňa. Chrípka či prevhladnutie ustúpili do troch dní, že pocit bolesti kľbov a pocit akoby ma prešiel "parný valec"nebol už na druhý deň.
  • Nemám výhrady.

Odporúčam vyskúšať.

Pridané: 1. októbra 2014

• vyborna alternativa liecby
  • vysoka cena

na mnohe choroby existuje alternativna liecba a mnoho ludi pri prvvych priznakoch siaha po liekoch co je chyba
s medom manuka som vyliecila chripku za 3 dni
aj ked je to draha zalezitost je to vyborna vec
ma skvelu chut a urcite v buducnosti budem objednavat znova

Reakcia obchodu Lieky ma nebavia

Sme úprimne potešení keď vidíme podobné recenzie a prajeme vám aby ste potrebovali medíku čo najmenej.
Do budúcnosti vám odporúčame vyskúšať nižší faktor, napríklad MGO400, ktorý je o cca tretinu lacnejší a z nášho pohľadu postačujúci. Za pokus to stojí a ešte k tomu aj vaša peňaženka bude zrejme štastnejšia :)

Pridané: 16. júla 2014

• jasné, rýchle, vecné
  • viac detailov o produktoch by sa zislo

odporucam, hlavne ta dodavka v ten isty (pracovny) den je super

Reakcia obchodu Lieky ma nebavia

Ďakujeme za recenziu. Naše produkty dodávame tak rýchlo ako to len ide, keďže si uvedomujeme, že čas v prípadoch ochorenia býva jedným s kľúčových faktorov.
Jednoducho sa riadime názorom.
..čím skôr vám ho dodáme tým menej ho budete potrebovať, čo je naším prvoradým cieľom.
Produkcia Manuka medu je obmedzená a vysoký dopyt zvyšuje každým rokom aj cenu medu, čo nás samozrejme neteší a preto sa snažíme robiť všetko tak, aby naši zákazníci mohli med využívať čo najefektívnejšie.

Pridané: 16. júna 2014

(naposledy upravené 16. júna 2014)

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• mimoriadne liečivé účinky pri bolestiach žalúdka a pri liečbe helicobactera

vrele odporúčam

Reakcia obchodu Lieky ma nebavia

Tak toto ďaľšie potvrdenie úspešnosti liečenia žalúdočných problémov nás nesmierne teší a pevne veríme, že si Manuka med v budúcnosti kúpite znova, ale tentokrát už len ako prevenciu proti chrípke. :)

Pridané: 3. apríla 2014

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• Nahradili som liecbu lekmi prirodnym produktom
  • Asi len dost vysoka cena

Som spokojna a istotne v buducnosti zopakujem moju objednavku.

Reakcia obchodu Lieky ma nebavia

Ďakujeme za vyjadrenie názoru. Veľmi nás teší, že ste jedna zo zákazníčok, ktoré ocenili kvalitu našich produktov aj časom stráveným pri písaní recenzie. :) Nech vám zdravie slúži

Pridané: 18. marca 2014

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• chutný, super aj na pleť, pomáha k uzdraveniu aj u detí

vynikjaúci produkt, ktorý nemá na Slovensku konkurenciu

Pridané: 7. marca 2014

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• Znížila sa intenzita kŕčov v žalúdku,ktoré som mala
  • Sladkééé :) ale to k medu patrí
  • Trošku vyššia cena

Nemôžem zatiaľ napísať toho veľa,keďže tento med beriem krátko(cca 10 dní) a to nestačí,aby som pocítila veľké zmeny. Tento med som sa rozhodla vyskúšať kvôli Helicobakterovi P., ktorý osídľuje môj žalúdok. Antibiotiká(3 kombinácia) som vydržala brať 3 dni(kvôli stavom,ktoré mi spôsobovali),takže iný spôsob liečenia som už nepoznala. Na internete som sa dozvedela o Manuka mede a o jeho účinkoch na tráviacu sústavu,tak som sa rozhodla,že vyskúšam svojho "kamoša" Helica zredukovať týmto spôsobom. Myslím si,že takouto prírodnou formou to ešte niekoľko týždňov potrvá,ale som rozhodnutá pokračovať v takejto liečbe Manuka medom. Chuťovo je veľmi dobrý.

Reakcia obchodu Lieky ma nebavia

Ďakujeme za recenziu. Pevne veríme, že sa váš stav už viditeľne zlepšil, keďže pozitívne pôsobenie na tráviaci trakt máme overené priamo od našich zákazníkov. Budeme radi ak nám dáte vedieť či sa vám podarilo Helica zbaviť aby sme vedeli čo najlepšie poradiť všekým našim budúcim zákazníkom.. :)

Pridané: 25. februára 2014

Zakúpený v Lieky ma nebavia

Dcera nastupila do skolky zacala mavat bezne kasle, sopliky, sem tam zvysene teploty, samozrejme, ked uz to cele prislo asi 5 krat v priebehu 3 mesiacov, tak kasle presli do dusivych, nocne hodinove zachvaty kaslu sa stavali pravidelnostou, kazde ochorenie sme vybrali minimalne 3 az 5 sirupov a kvapky do nosa, samozrejme nic uz nestacilo, takze sa zacali pri kazdej dalsej chorobe pouzivat antiotika, bola asi 11 krat chora za 8-9 mesiacov. No a kedze atibiotika sa beru aj 2 tyzdne, tak sa nam zacalo pridruzovat bolenie bruska, mykoza, stazovala sa sem tam na uska, kym brala lieky, mala totalnu nechut do jedla...no otras!!! Jedneho dna mamina doniesla z Rakuska Manuka med a ja som vysadila vsetky lieky, riskla som, ze moze dostat zapal pluc, pretoze mala zapal priedusiek, vo vyteri streptokok, ale uz som bola zufala...cele noci som presedela pri nej s placom, kym sa dusievala a za kazdym som jej strcila plnu lyzicku medu do ust...kasle zrazu presli...trvalo skoro cely mesiac nez sa z tohto hrozneho stavu dostala uplne, ale stalo to za to...kazdy den som jej dala 4 kavove lyzicka, v noci v pripade kaslu som jej letela dat lyzicku, kasel okamzite presiel...Mozem zodpovedne potvrdit, ze od maja neuzila ziadny liek a chora par krat bola, hned ked ju vidim, ze chorlavie, davame manuka med, doplnam ho este tymi vecickami: olivovy olej sem tam po lyzickach, kvapky do nosa som vyliala a zarobila tam vodu so solou (odskusajte najprv na sebe, aby ste to nezarobili prilis silne), skorocelovy cajicek, kokosovy olej po lyzickach...a my nemavame ziadne problemy :-) Ten med jej tak nastartoval imunitu, ze som tomu nevedela uverit...

Reakcia obchodu Lieky ma nebavia

Tak presne pre takéto recenzie robíme všetko preto aby sme splnili našu úlohu dodať zákazníkovi med tak rýchlo ako to len ide. :) Veľmi podobná skúsenosť nás donútila rozmýšlať nad tým ako sa prepracovať k medu a jeho predaju popri práci a poskytnúť ho zákazníkom, ktorý ocenia silu prírody.
ďakujeme za recenziu a váš čas pri jej písaní....krajší deň, ku ktorému nám značne prispela.. a za všetkých budúcich zákazníkov, ktorým pomôže v rozhodovaní pri kúpe.. :)

Pridané: 11. februára 2014

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• Po 24 hod. mi choroba(chripka) ustupila o 50 %,bez pouzitia akychkolvek liekov

Ucinny ,stacila polovica balenia

Reakcia obchodu Lieky ma nebavia

To nás veľmi teší a ďakujeme vám za váš čas pri vyplnení recenzie :)

Pridané: 29. decembra 2013

Zakúpený v Lieky ma nebavia

Super med pre zdravie a imunitu

Ďakujeme za recenziu.
Chceli by sme týmto vyzvať všetkých zákazníkov, či už je ich skúsenosť pozitívna, alebo nie aby nám to dali vedieť.
Naším prvoradým cieľom je pomôcť a poradiť čo najlepšie pri kúpe, resp. "nekúpe" a všetky vaše recenzie sú pre nás tým pádom veľmi dôležité. Vopred ďakujeme :)

Pridané: 19. decembra 2013

(naposledy upravené 19. decembra 2013)

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• účinok uvidím až o pár dní

som spokojná

Pridané: 17. decembra 2013

(naposledy upravené 17. decembra 2013)

• jednoduse nejlepsi

Pouzivam s 5ti letou dcerkou kazde rano lzicku.
Mala mela od mala problem jit na "velkou",dale ma alergii na roztoce a od topne sezony neustale doma s usima,chripkama atd.a ja padla vzdy s ni.Prvni med jsme dostali jako darek primo z Nov.Zelandu. Ja ho zacla pouzivat pravidelne pred 2mesici a postupne zapojila malou a ted mame ranni ritual a tesime se na nasi lzicku.Mala ted "chodi" pravidelne a jsme bez nemoci.Nutno dodat,ze jsem neustale v kontaktu s lidma,takze bacili jsou vsude kolem me a mala je extremne chytlava na kazdy bacil.Muj chlap(odpurce vseho) na nej zacal tajne chodit,ale nikdy by to nepriznal:-)...Takze hledala jsem,kde med koupit a mela jsem stesti...dekuji moc.

Pridané: 12. decembra 2013

(naposledy upravené 12. decembra 2013)

• chutný, liečivý

super produkt

Pridané: 9. decembra 2013

(naposledy upravené 9. decembra 2013)

• pomoc pri chorobách

Dufam, ze med pomoze pri chorobách celej mojej rodine, hlavne pri bolesti hrdla, ako prevencia proti chorobám a zlepšenie imunity, používa sa dobre, chutí ako iný včelý med.

Manuka Health New Zealand MGO 100 + 500 g

Manuka Health New Zealand MGO 100 + 500 g

Pridané: 24. novembra 2013

(naposledy upravené 24. novembra 2013)

Zakúpený v Lieky ma nebavia

Skvely produkt, vrelo odporucam.

Pridané: 15. novembra 2013

(naposledy upravené 15. novembra 2013)

Zakúpený v Lieky ma nebavia

• kvalitny produkt - najlepsi med aky som kedy mala
  • skvely pristup - mailom, telefonicky aj osobne
  • zatial som nenasla

Jediny slovensky obchod, kde tento med predavaju a vidno, ze sa specilizuju len na to.
Majitel mi med priniesol osobne, bolo citit, ze to co robi, robi srdcom.
Manuka med si kupujem pravidelne, zimu si bez neho neviem predstavit. Kazdy den si davam jednu lyzicku. Je drahsi v porovnani s klasickymi medmi, ale ucinky sa tiez nedaju porovnat. Podporuje moju imunitu a zapaly hrdla uz nehrozia.
Moze vas prekvapit svojou hustotou, je totiz hustejsi v porovnani s klasickymi medmi, ale chuti skvele.
Kto je za prirodny produkt a nie medicinu z lekarne, tak nech vyskusa. Dobry kupa.

Zobrazujem 141 - 160 zo 160 recenzií 1...4 5 6 7 [ 8 ]